biegwulkanow.pl

biegwulkanow.pl – dom, uroda, internet, biznes

badanie genetyczne skóry
Uroda

Analiza cery w badaniu genetycznym skóry

Dzięki badaniu genetycznemu skóry 24Genetics można dowiedzieć się więcej na temat prawidłowych sposobów pielęgnowania swojej skóry. Brane pod uwagę są takie aspekty jak ochrona skóry, jej odżywienie, a także wpływ słońca na jej zdrowie.

Ochrona skóry

Badanie genetyczne skóry umożliwia przeanalizowanie stanu skóry, a także określenie jej genetyki. Dzięki poznaniu potrzeb swojej skóry oraz jej właściwości możliwe jest dobranie odpowiedniej pielęgnacji, dzięki której możliwe będzie poprawienie stanu swojej skóry. Genetyczne badanie skóry takie jak na przykład 24Genetics umożliwia przede wszystkim przeanalizowanie stanu cery pod kątem ochrony skóry. Dzięki przeprowadzonemu badaniu możliwe będzie określenie wrażliwości skórnej, a także stopnia ochrony przed zanieczyszczeniami pochodzącymi ze środowiska. Oprócz tego możliwe jest także oszacowanie występowania różnych problemów skórnych, takich jak na przykład trądzik, piegi, łuszczyca oraz cellulitis. Analizowane są również wszelkie stany zapalne na skórze oraz żylaki. Podczas przeprowadzanego badania bierze się pod uwagę także takie aspekty jak zdolność przeciwutleniająca skóry, a także jej ochrona przed glikacją.

Skóra a słońce

Badanie genetyczne skóry 24Genetics to innowacyjna technologia, dzięki której możliwe jest określenie parametrów każdej cery. Rozwiązanie to jest szczególnie polecane wszystkim osobom, które borykają się z problemami z cerą i nie są w stanie ustalić ich dokładnych przyczyn. Badania genetyczne skóry zaleca się wykonać także osobom, które dbają o stan skóry i szczególnie zależy im na zdrowym wyglądzie. Dlatego istotną kwestią podczas realizowanych badań jest analizowanie wpływu promieniowania słonecznego na skórę. Bierze się pod uwagę takie aspekty jak wrażliwość na słońce oraz łatwość opalania. Jednak sprawdzane są również predyspozycje do pojawiania się przebarwień skórnych. W ramach badań analizuje się sposób starzenia się skóry, a także wpływ słońca na jego przebieg.

Odżywienie skóry

W badaniu genetycznym skóry 24Genetics możliwe jest także sprawdzenie stanu odżywienia swojej skóry, dzięki czemu można dowiedzieć się nieco więcej na temat najlepszych sposobów jej pielęgnacji. W zrealizowanym badaniu możliwe jest sprawdzenie niedoborów podstawowych substancji odżywczych, takich jak na przykład witaminy. Są to witaminy regulujące prawidłowy stan skóry, a wśród nich można wskazać witaminę C, E, D, a także witaminy z grupy B, w szczególności witaminę B9 i B12. W przypadku skóry bardzo duże znaczenie ma także niedobór nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3 oraz omega-6, który również będzie widoczny w przeprowadzonym badaniu genetycznym.
Material externo