Wyniki II Zimowego Biegu Wulkanów






Miejsce Numer Czas Nazwisko Imię Miasto Klub
1 206 00:50:30.89 DAWIDZIUK MACIEJ ZŁOTORYJA OLAWS ZŁOTORYJA
2 248 00:52:37.70 JOLIBSKI JACEK JELENIA GÓRA BIEGAMDLAZDROWIA.PL
3 204 00:54:00.58 SKÓRKA ADAM ZŁOTORYJA OLAWS ZŁOTORYJA
4 272 00:54:39.73 CHAJDAŚ MATEUSZ BOKSYCE DIAITA SPARTA
5 208 00:55:01.83 OLSZEWSKI ARTUR SARNÓW PROMILOWE MISIE
6 207 00:56:46.75 SEKIETA RADOSŁAW ŁÓDŹ FIT FABRIC
7 281 00:58:34.17 WRZECIAN ADAM POZNAŃ NIGHT RUNNERS
8 205 00:59:25.87 KLONOWSKI JACEK ZŁOTORYJA OLAWS ZŁOTORYJA
9 229 00:59:33.67 ADAMCZAK KRZYSZTOF ZABRZE  
10 282 00:59:44.35 KOCOT BARTOSZ TOPOROWICE PROMILOWE MISIE
11 275 01:00:31.83 PIÓRKOWSKI ADRIAN WOLICA BOOT CAMP POLSKA
12 395 01:01:06.07 JOKIEL MICHAŁ NOWY KOŚCIÓŁ  
13 297 01:01:10.44 KUCZYŃSKI RAFAŁ LUBIN LUBIŃSKIE CHARAKTERY
14 313 01:01:10.91 WOŁOSZYN MARCIN KUROWICE ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICE
15 203 01:01:30.16 SZPITER TOMASZ ZŁOTORYJA OLAWS ZŁOTORYJA
16 243 01:02:12.00 KOŁACZEK HUBERT TURÓW NATURAL BORN SPARTANS (NBS)
17 202 01:02:20.77 SZRAMOWIAT MAREK LWÓWEK ŚLĄSKI MJM
18 231 01:02:21.32 MŁYNARCZYK ARTUR WROCŁAW PARKOUR WROCŁAW
19 284 01:02:40.71 DREWNIAK REMIGIUSZ POZNAŃ  
20 300 01:03:12.44 KLÓJ ŁUKASZ POZNAŃ NIEZRZESZONY- POZNAŃ
21 314 01:03:20.05 DERECZENIK RAFAŁ LUBIN KGHM ZAKŁADY GÓRNICZE POLKOWICE SIEROSZOWICE
22 368 01:03:23.50 FUSIARZ GRZEGORZ KRAPKOWICE  
23 217 01:03:35.95 PRĘTKOWSKI MICHAŁ POZNAŃ  
24 221 01:03:38.14 KRUPA ŁUKASZ CHOJNÓW OLAWS ZŁOTORYJA
25 246 01:03:40.45 ADAMCZYK SEBASTIAN GDAŃSK  
26 346 01:03:55.18 OWCZAREK JACEK OLEŚNICA KB SZERSZEŃ OLEŚNICA
27 224 01:04:01.72 POTORSKI PRZEMYSŁAW WROCŁAW  
28 306 01:04:03.36 SZULC MAGDALENA WARSZAWA BOOT CAMP POLSKA
29 292 01:04:10.38 JAŚNIECKI PIOTR OPOLE SGRW OPOLE
30 250 01:05:04.14 MIZGAŁA DANIEL MYSŁOWICE TO NIEISTOTNE Z PERSPEKTYWY ABSOLUTU
31 357 01:05:05.59 TARTANUS PIOTR WARSZAWA BOOT CAMP POLSKA
32 293 01:05:07.39 KĄDZIOŁKA DANIEL OŁAWA CHERRY CROSS TEAM
33 291 01:05:21.09 KRĘCIGŁOWA GRZEGORZ WROCŁAW MB-03 WROCŁAW
34 236 01:05:21.58 NIZIOŁEK ADAM LUBIN KSIĘŻNICZKI I DZIKUSY
35 359 01:05:22.09 MADEJ KRZYSZTOF ŁÓDŹ  
36 201 01:05:37.60 MACUGA PAWEŁ ZŁOTORYJA OLAWS ZŁOTORYJA
37 366 01:05:41.45 MIERZICKI MARCEL LUBLIN BOOT CAMP POLSKA
38 253 01:05:42.34 ŁYSKAWKA ŁUKASZ KALISZ  
39 211 01:05:51.76 KUBIAK KAROLINA WEJHEROWO  
40 238 01:05:52.52 ROŻKOWSKI TOMASZ ŚREM  
41 285 01:05:53.69 MASARCZYK SZYMON KNURÓW PROMILOWE MISIE
42 212 01:06:23.38 SOBALA ŁUKASZ POZNAŃ NIGHT RUNNERS
43 338 01:06:39.30 SOCHA DARIUSZ GŁOGÓW KGHM ZAKŁADY GÓRNICZE POLKOWICE SIEROSZOWICE
44 225 01:07:17.28 JASTER ANNA WARSZAWA BOOT CAMP POLSKA
45 373 01:07:21.10 ZYGMUNT MARCIN JASICE DIAITA SPARTA
46 233 01:08:16.03 MACIEJEWSKI MACIEJ KALISZ KM PSP KALISZ
47 308 01:08:45.79 DOMINÓW ŁUKASZ LUBIN LUBIŃSKIE CHARAKTERY
48 305 01:09:11.99 SOBKA ZBIGNIEW LUBIN  
49 299 01:09:12.87 RUDZIK RAFAŁ GROMADKA  
50 251 01:09:22.93 ZIĘBA DAMIAN WROCŁAW  
51 354 01:09:50.28 DUBAREK ANDRZEJ KAMIENIEC WROCŁAWSKI  
52 298 01:09:54.38 KOZŁOWSKA KORNELIA ROGOŹNO NIGHT RUNNERS
53 336 01:09:54.81 KOŁODZIEJ ANDRZEJ MIŁKOWICE BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA
54 286 01:10:26.77 KUBIAK ADAM BŁASZKI  
55 279 01:11:10.66 WILCZYŃSKI PIOTR TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI  
56 387 01:11:18.30 DOMAŃSKI JAROSŁAW ŚWIERZAWA NIEZRZESZONY
57 347 01:11:38.53 ZIMNIAK ŁUKASZ OLEŚNICA KB SZERSZEŃ OLEŚNICA
58 364 01:12:07.42 STEFANIAK PIOTR LĘBORK KLUB MORS POLAND ŁEBA
59 307 01:12:28.27 STRZELCZAK MICHAŁ ZAJĄCZKI DRUGIE SGRW OPOLE
60 301 01:13:08.06 EFINOWICZ TOMASZ KALISZ  
61 311 01:13:14.37 NALEPA IRENEUSZ    
62 214 01:13:43.45 KORZEŃ MICHAŁ CHOTOMÓW GRUPA BIEGOWA CHTMO
63 226 01:13:46.36 HARBUL NATALIA WROCŁAW PARKOUR WROCŁAW
64 386 01:13:48.21 SZOZDA ARKADIUSZ JAWORZNO  
65 396 01:13:51.20 LEŚNIEWSKI ŁUKASZ ZŁOTORYJA  
66 245 01:13:53.44 AUGUSTYNIAK ANNA WARSZAWA BOOT CAMP POLSKA
67 304 01:14:04.14 KONKOLEWSKI MARIUSZ WARSZAWA BOOT CAMP POLSKA
68 288 01:14:07.16 KONICKI PAWEŁ POZNAŃ EXTREME HOBBY
69 312 01:14:07.54 SADOWSKI ANDRZEJ POLKOWICE KGHM ZAKŁADY GÓRNICZE POLKOWICE SIEROSZOWICE
70 222 01:14:16.31 KRUPA ADAM ZŁOTORYJA  
71 252 01:14:19.22 WIŚNIEWSKI MICHAŁ WROCŁAW  
72 239 01:14:25.37 HER JAROSŁAW WARSZAWA BOOT CAMP POLSKA
73 277 01:14:35.84 KASINA MARCIN WSCHOWA  
74 376 01:14:36.82 KOTLIŃSKI KAROL ŻMIGRÓD NIEZRZESZONY
75 215 01:15:18.92 PIORUN MARTA WROCŁAW ZNURTEM.PL
76 348 01:15:24.87 STANKIEWICZ IRENEUSZ LUBIN START ŚCINAWA
77 219 01:15:43.48 TURCZYŃSKA MONIKA WARSZAWA  
78 280 01:15:44.37 OLEŚ RAFAŁ SZCZYTNICA  
79 350 01:15:57.32 ŚWIĘCICKI MATEUSZ PIONKI  
80 389 01:16:38.08 TRZMIELEWSKI KRYSTIAN LEGNICA GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR
81 358 01:16:38.23 GĘBICZ RADOSŁAW WARSZAWA CZOŁOWY ZESPÓŁ
82 362 01:17:03.57 DOMAGALSKA ELA ŁÓDŹ NATURAL BORN SPARTANS (NBS)
83 240 01:17:32.44 GABRYŚ DARIA OŚWIĘCIM NBS
84 244 01:17:34.83 MATYJEK DARIUSZ ŁÓDŹ NATURAL BORN SPARTANS (NBS)
85 303 01:17:40.78 KUCHARCZYK PAULINA LEGNICA FITNESS PIEKARY LEGNICA
86 296 01:17:58.03 JACEWICZ KAMIL LEGNICA FITNESS PIEKARY LEGNICA
87 295 01:17:58.34 KASZUBSKA BARBARA KOŻUCHÓW  
88 262 01:18:03.81 KOCZUBIK-SOCHA MARIUSZ LEGNICA EDIFIT
89 271 01:18:38.02 ZUBKO ELŻBIETA KUNICE EDIFIT
90 218 01:18:38.18 KRAJEWSKI PRZEMYSŁAW WARSZAWA  
91 394 01:19:48.09 DŻYGÓRA TOBIASZ LWÓWEK ŚLĄSKI  
92 380 01:19:48.51 SZELĄG ARLETA LUBIN  
93 379 01:19:55.28 SZELĄG PIOTR LUBIN  
94 237 01:21:00.23 CZWARNO MALGORZATA KOWALA BOOT CAMP POLSKA
95 289 01:21:04.94 STRĘK TOMASZ POZNAŃ EXTREME HOBBY
96 266 01:21:08.74 KOZAKIEWICZ KRZYSZTOF LEGNICKIE POLE EDIFIT
97 344 01:21:15.34 SMUL DAWID BABKI NIE LESZCZE
98 372 01:21:16.06 MADEJ JAROSŁAW WROCŁAW  
99 337 01:21:18.17 ROMANOWSKI KRZYSZTOF WARSZAWA BOOT CAMP POLSKA
100 241 01:21:18.73 LEDUCHOWSKA PAULINA ŁÓDŹ NATURAL BORN SPARTANS (NBS)
101 287 01:21:19.25 OSSIG KRZYSZTOF POZNAŃ EXTREME HOBBY
102 283 01:21:22.80 PAWLAK ADAM GLIWICE  
103 384 01:21:27.44 PASZKIEWICZ ANNA ZŁOTORYJA OLAWS ZŁOTORYJA
104 209 01:21:37.83 OLSZEWSKI MATEUSZ LUBIN PROMILOWE MISIE
105 242 01:21:46.41 FLISOWSKI IRENEUSZ SIEMIANOWICE NATURAL BORN SPARTANS (NBS)
106 371 01:22:01.54 ROGALA KAROL GARWOLIN BOOT CAMP POLSKA
107 232 01:22:20.99 DUDZIC PAWEŁ WARSZAWA BOOT CAMP POLSKA
108 345 01:22:44.24 MACHNIK LESŁAW JAROCIN NIEZRZESZONY
109 367 01:23:28.40 SZMUC ŁUKASZ LEGNICA ZAWISZA
110 361 01:24:07.35 MERENA PAWEL LEGNICA ZAWISZA
111 374 01:24:16.44 MERENA MAREK LEGNICA ZAWISZA
112 365 01:24:18.03 BIAŁAS PRZEMYSŁAW LEGNICA ZAWISZA
113 310 01:24:27.08 SIEDLAK TOMASZ JAKUBOWO LUBIŃSKIE BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA
114 309 01:24:33.84 SIEDLAK DOROTA LUBIN BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA
115 377 01:24:57.18 MŁYNARCZYK MARIUSZ DALBOROWICE NIEZRZESZONY
116 257 01:25:15.10 KRÓL MICHAŁ LEGNICA EDIFIT
117 216 01:25:15.70 BIGIEL PIOTR WROCŁAW Z NURTEM.PL
118 339 01:25:16.28 BYKOWSKI BOGDAN Stary Kisielin BRACTWO BIEGACZY ZIELONA GORA
119 353 01:25:35.15 JASKÓŁKA MAGDALENA WARSZAWA BOOT CAMP POLSKA
120 356 01:25:35.36 SREBRNY MIROSŁAW ROGOZ  
121 294 01:25:54.81 RESPONDEK DARIUSZ WROCŁAW  
122 267 01:25:57.28 LARYSZ KRZYSZTOF LEGNICA EDIFIT
123 268 01:26:03.39 TERLEGA EDYTA LEGNICA EDIFIT
124 258 01:26:34.44 KRÓL PATRYCJA LEGNICA EDIFIT
125 270 01:26:48.37 STANKE JOANNA LEGNICA EDIFIT
126 260 01:27:11.38 LUNARDI TOMMASO WROCŁAW EDIFIT
127 351 01:27:30.01 PASZKOWSKA JOANNA WROCŁAW VEGE RUNNERS
128 317 01:27:44.36 GRONDALSKI JACEK JERZMANOWA  
129 388 01:28:01.86 KACZMAREK ANDRZEJ CZERNIKOWICE  
130 315 01:28:09.10 SZYMCZAK ANDRZEJ POZNAŃ FC POLANKA
131 316 01:28:12.97 WASILEWSKA-SZYMCZAK JUSTYNA POZNAŃ  
132 393 01:28:13.42 SZOZDA DAMIAN JAWORZNO  
133 391 01:28:17.56 KWIATKOWSKA EWA WROCŁAW  
134 390 01:28:22.95 CIURASZEK ANDRZEJ WROCŁAW  
135 302 01:28:24.24 OSTROPOLSKI HENRYK DZIERŻONIÓW NIEZRZESZONY
136 382 01:29:53.43 SZYSZKO SEBASTIAN WARSZAWA BOOT CAMP POLSKA
137 343 01:30:10.14 SOKOŁOWSKI KAMIL JABŁONNA BOOT CAMP POLSKA
138 274 01:30:10.95 MATYŃKA ŁUKASZ GÓRA ALIOR RUNNING TEAM
139 254 01:30:23.90 SMUL WIOLETTA POZNAŃ NIE LESZCZE
140 375 01:30:59.89 KOWALCZYK ALAN NEKLA  
141 385 01:31:03.28 MAZUR RENATA ZŁOTORYJA  
142 392 01:31:12.41 WILK MARCIN ZŁOTORYJA  
143 234 01:32:27.55 KOZIEŁ ANNA WROCŁAW  
144 265 01:32:29.30 ROSZKO JAGODA ANNA LEGNICA EDIFIT
145 269 01:32:42.73 TERLEGA MAJA LEGNICA EDIFIT
146 264 01:33:29.08 KACZMAREK MARTYNA KUNICE EDIFIT
147 259 01:33:33.70 PARFAN NATALIA LEGNICA EDIFIT
148 276 01:34:09.06 KANDULSKA KINGA PNIEWY  
149 363 01:34:09.43 WÓJTOWICZ ANNA LUBIN BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA
150 381 01:34:38.48 SURÓWKA SŁAWOMIR BIELSKO-BIAŁA  
151 290 01:34:39.25 RATAJCZAK ARTUR LUBIN KGHM SIERPOL
152 263 01:34:39.91 MAZGIS ALICJA SPALONA EDIFIT
153 261 01:36:56.87 KOCZUBIK-SOCHA EWA LEGNICA EDIFIT
154 360 01:36:57.30 MADEJ ELŻBIETA ŁÓDŻ  
155 247 01:36:57.75 FILIPCZYŃSKA ANETA WARSZAWA BOOT CAMP POLSKA
156 210 01:39:07.13 CUKROWSKI ANDRZEJ ZŁOTORYJA ZŁOTORYJSKI KLUB FOTOGRAFICZNY
157 383 01:39:47.51 PAWŁOWSKI ROBERT ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA