Klasyfikacja IV-VI podstawowa Chłopców (2011)

M Nr Imię Nazwisko Miasto Team Wynik
1 148 MATEUSZ CZARNOTA MODLIKOWICE   00:09:01.49
2 166 MICHAŁ JUZAK WĄDROŻE WIELKIE UKS OLIMP 00:09:07.50
3 157 JAKUB NOWICKI KROTOSZYCE ZS W KROTOSZYCACH 00:09:24.85
4 151 MATEUSZ JADACH JELENIA GÓRA ADAH FIRMA - JELENIA GÓRA 00:09:36.86
5 154 Damian Kaczmarek Radziechów   00:09:42.69
6 156 Arkadniusz Franków Radziechów   00:09:46.25
7 164 DANIEL WAWRÓW WĘGLINIEC UKS OLIMPIA WĘGLINIEC 00:09:53.93
8 134 MATEUSZ KALINOWSKI STARA DĄBROWA   00:09:59.00
9 163 Szymon Szklarz Grodziec   00:10:06.81
10 160 Kacper Woźny Tomaszów Bolesławiecki   00:10:17.14
11 155 MIchał Machaczka Radziechów   00:10:18.79
12 165 WOJTEK STANEK SKAŁA UKS OLIMP 00:10:26.73
13 144 MACIEJ KROCZAK ZŁOTORYJA OLAWS ZŁOTORYJA 00:10:27.93
14 159 Wojciech Bojanowski Tomaszów Bolesławiecki   00:10:33.46
15 132 OSKAR OSTRĘGA ZŁOTORYJA OLAWS ZŁOTORYJA 00:10:37.79
16 173 KACPER LESZCZYŃSKI WĘGLINIEC UKS OLIMPIA WĘGLINIEC 00:10:55.23
17 153 KACPER POMASTOWSKI WABRZEZNO KAPI 00:10:59.79
18 133 KAJETAN GOŁEK WROCŁAW   00:11:18.81
19 162 KACPER WOLNY WĘGLINIEC UKS OLIMPIA WĘGLINIEC 00:11:22.32
20 143 TOMASZ GRZESIK ZŁOTORYJA   00:11:23.98
21 152 ALEKSY PRZYKUCKI GNIEZNO JANKOWOCITY 00:11:26.77
22 139 ADRIAN OLKOWICZ LUBIN LUBIŃCZYCY 00:11:35.51
23 167 TYMOTEUSZ MIŚTA WĘGLINIEC UKS OLIMPIA WĘGLINIEC 00:11:51.53
24 175 KRZYSZTOF JEŻOWSKI WĘGLINIEC UKS OLIMPIA WĘGLINIEC 00:12:05.84
25 141 SZYMON POSTRZELONY PIELGRZYMKA   00:12:07.37
26 150 KAMIL JABŁOŃSKI POZNAŃ   00:12:09.74
27 171 MARCELI GROMADA WĘGLINIEC UKS OLIMPIA WĘGLINIEC 00:12:11.50
28 142 JAKUB OBOLEWICZ ZŁOTORYJA KKS REN-BUT ZŁOTORYJA 00:12:12.07
29 137 SZYMON STANKIEWICZ LUBIN LUBIŃCZYCY 00:12:13.11
30 168 GABRIEL DEJA WĘGLINIEC   00:12:16.17
31 169 MARCELI GRABARZ WĘGLINIEC UKS OLIMPIA WĘGLINIEC 00:12:38.41
32 149 Radosław Orłowski Złotoryja   00:12:47.41
33 131 JAN BRZOZOWSKI ZALASEWO DRUŻYNA SZPIKU 00:12:59.82
34 174 DAMIAN KARPIŃSKI WĘGLINIEC UKS OLIMPIA WĘGLINIEC 00:13:03.15
35 161 DANIEL DRYGAJŁO KROTOSZYCE ZS W KROTOSZYCACH 00:14:07.36
36 140 PAWEŁ KONIECZNY ZŁOTORYJA   00:14:09.28
37 172 KAMIL ZDUNEK WĘGLINIEC UKS OLIMPIA WĘGLINIEC 00:14:27.18
38 138 ŁUKASZ STANKIEWICZ LUBIN LUBIŃCZYCY 00:14:51.88
39 146 MARCIN FUNDANICZ ZŁOTORYJA   00:14:54.34
40 170 Adrian Czernatowicz Jadwisin   00:15:12.08
41 158 Dawid Stanisławski Złotoryja   00:15:14.25