Klasyfikacja I-III gimnazjum Chłopców (2011)

M NR IMIĘ NAZWISKO MIASTO TEAM WYNIK
1 288 JAROSŁAW PLUCIŃSKI WĘGLINIEC UKS OLIMPIA WĘGLINIEC 00:09:44.97
2 289 DAWID HADRYŚ WĘGLINIEC UKS OLIMPIA WĘGLINIEC 00:09:46.66
3 277 ŁUKASZ LUDKIEWICZ STARY WĘGLINIEC UKS OLIMPIA WĘGLINIEC 00:09:51.73
4 284 MICHAL PIELARZ LODZ UKS LISY ZGIERZ 00:10:09.09
5 283 PATRYK WOŹNY TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI   00:10:10.68
6 278 MICHAŁ MALESKA WĘGLINIEC UKS OLIMPIA WĘGLINIEC 00:10:29.52
7 290 RADOSŁAW WOJCIECHOWSKI WĘGLINIEC UKS OLIMPIA WĘGLINIEC 00:10:43.77
8 285 KRYSTIAN MIELCZAREK ŁÓDŹ UKS LISY ZGIERZ 00:10:56.81
9 270 KAMIL BELOWSKI ŁÓDŹ UKS LISY ZGIERZ 00:11:15.50
10 287 WIKTOR FRĄCKIEWICZ WAŁBRZYCH GÓRNIK WAŁBRZYCH 00:11:27.51
11 274 MATEUSZ HANISZEWSKI RADZIECHÓW   00:11:29.32
12 282 DAWID TUR TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI   00:11:32.99
13 276 ŁUKASZ FRANKÓW RADZIECHÓW   00:11:40.47
14 280 DAWID KUBUŚ TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI   00:11:48.35
15 291 KRZYSZTOF ZIĘTEK GRODZIEC   00:11:52.70
16 295 MIREK GLISZCZYŃSKI GRODZIEC   00:11:55.53
17 263 ADAM PADUCH CHORZÓW   00:12:18.40
18 292 ZBIGNIEW FARYNIARZ GRODZIEC   00:12:19.68
19 296 SEBASTIAN FARYNIARZ GRODZIEC   00:12:21.41
20 293 TOMEK ZIĘTEK GRODZIEC   00:12:32.58
21 294 TOMASZ HYSKI GRODZIEC   00:12:34.99
22 297 MATEUSZ MAZUR GRODZIEC   00:12:36.46
23 275 KONRAD MYJAK KRAJÓW ZS W KROTOSZYCACH 00:12:44.65
24 281 KUBA WYPCHŁO TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI   00:12:53.66
25 286 KACPER KOWALCZYK WAŁBRZYCH DĘBY WAŁBRZYCH 00:13:28.82
26 273 ADRIAN MYJAK KRAJÓW ZS W KROTOSZYCACH 00:14:09.91
27 279 DAWID NOWAK KRAJÓW ZS W KROTOSZYCACH 00:14:13.87
28 272 BARTEK NOWICKI KROTOSZYCE ZS W KROTOSZYCACH 00:14:17.97
29 271 DOMINIK POMASTOWSKI WĄBRZEŻNO   00:14:25.33
30 298 PAWEŁ SOBIESIAK ZŁOTORYJA   00:14:45.05
31 264 PIOTR MAJEWSKI POZNAŃ DRUŻYNA SZPIKU 00:14:54.99
32 266 DANIEL MILEWSKI ZIELONA GÓRA CHRZEŚCIJAŃSKA SZKOŁA PODSTAWOWA SALOMON 00:15:22.52
33 269 PAWEŁ GRECKI JELENIA GÓRA   00:16:06.08
34 267 DAWID ŁACZNY JELENIA GÓRA   00:16:08.14
35 265 MATEUSZ CZARNIECKI ŚWIERZAWA GIMNAZJUM W ŚWIERZAWIE 00:19:54.12