Klasa I-III Chłopcy SP

M Nr Imię Nazwisko Miasto Klub Wynik Foto
1 41 KAMIL TABAS ŚWIERZAWA   00:04:24.70
2 23 OSKAR OKRĘGLICKI ZŁOTORYJA ZKS`GÓRNIK`ZŁOTORYJA 00:04:42.68
3 2 MAREK BIEŃKOWSKI WĘGLINIEC UKS OLIMPIA WĘGLINIEC 00:04:54.63
4 47 CEZARY ZAJDEL UNIEJOWICE NIEZRZESZONY 00:04:57.68
5 18 TOMASZ MAJ WĘGLINIEC UKS OLIMPIA WĘGLINIEC 00:05:12.25
6 62 ALEKSANDER OLKOWICZ LUBIN SP NR 3 W LUBINIE 00:05:16.24
7 27 ADAM OSTASZEWICZ WĘGLINIEC UKS OLIMPIA WĘGLINIEC 00:05:21.22
8 45 DOMINIK WŁOCH ŚWIERZAWA   00:05:23.84
9 56 JAN NAKLICKI ZŁOTORYJA   00:05:29.31
10 51 BARTOSZ ZYZAŃSKI ZŁOTORYJA KKS REN BUT ZŁOTORYJA 00:05:38.91
11 33 SERAFIN SMARZEK ŁASK JASTRZĄB 32.BLT - ŁASK 00:05:39.42
12 29 KRYSTIAN PICHA WĘGLINIEC UKS OLIMPIA WĘGLINIEC 00:05:44.76
13 38 DAWID SUCHARNIK WĘGLINIEC UKS OLIMPIA WĘGLINIEC 00:05:47.08
14 53 DOMINIK SKÓRKA ZŁOTORYJA OLAWS ZŁOTORYJA 00:05:49.14
15 30 MACIEJ PRZYKUCKI GNIEZNO JANKOWOTEAM 00:05:56.10
16 40 ŁUKASZ ŚLIWOWSKI ZŁOTORYJA MKS AURUM KOBUD ZŁOTORYJA 00:05:58.13
17 50 ADAM ZŁOTNICKI WILKÓW-OSIEDLE   00:06:01.74
18 17 TYMON MACHOŃSKI POZNAŃ   00:06:02.10
19 9 MACIEJ HNATYK TOPOLA MAŁA ZHP - HUFIEC OSTRÓW WLKP. 00:06:12.38
20 49 WIKTOR ZAWIŚLAK ZŁOTORYJA   00:06:15.46
21 37 BARTOSZ STASZKIEWICZ ZŁOTORYJA   00:06:16.03
22 61 KOSMA KASPRZAK SKÓRZEWO   00:06:16.17
23 31 KAROL RADUCHOWSKI OBORNIKI ŚLĄSKIE SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 OBORNIKI ŚLĄSKIE 00:06:17.47
24 54 MAKSYMILIAN MASEK ZŁOTORYJA OLAWS ZŁOTORYJA 00:06:18.16
25 11 BARTŁOMIEJ KASPRZAK ŚWIERZAWA   00:06:21.98
26 3 MICHAŁ BOGACZ WĘGLINIEC UKS OLIMPIA WĘGLINIEC 00:06:25.30
27 15 DOMINIK LISZKA STARA KRAŚNICA SZKOŁA PODSTAWOWA W ŚWIERZAWIE 00:06:26.45
28 14 JAKUB LESZCZYŃSKI WĘGLINIEC UKS OLIMPIA WĘGLINIEC 00:06:31.23
29 63 JULIUSZ KOŁBON WOJCIESZÓW   00:06:47.80
30 16 BARTOSZ ŁABISZEWSKI WĘGLINIEC UKS OLIMPIA WĘGLINIEC 00:06:57.48
31 19 MIKOŁAJ MIAZGA ZŁOTORYJA SZKOŁA PODSTAWOWA NR3 ZŁOTORYJA 00:07:00.99
32 13 JAKUB KOCYŁA ZŁOTORYJA OLAWS ZŁOTORYJA 00:07:06.27
33 60 MATEUSZ SKOCZYLAS KIETRZ   00:07:12.93
34 46 SERGIUSZ WOJCIECHOWSKI POZNAŃ   00:07:18.86
35 1 KACPER BARAŃCZUK NOWA IWICZNA   00:07:22.12
36 52 TYMON KOT ZŁOTORYJA   00:07:24.67
37 48 NIKODEM ZAKRZEWSKI WROCŁAW   00:07:25.67
38 8 BARTOSZ GRZYB PIELGRZYMKA   00:07:31.97
39 25 MARCEL OLIWA WROCŁAW   00:07:35.22
40 28 JAKUB PAJĄK WĘGLINIEC UKS OLIMPIA WĘGLINIEC 00:07:52.41
41 21 DAWID MUSIAŁ ZŁOTORYJA SP3 ZŁOTORYJA 00:08:14.42
42 39 STANISŁAW SZYBKO WĘGLINIEC UKS OLIMPIA WĘGLINIEC 00:08:39.41
43 10 TYMON HUZIOR ORZESZE RYZYKO TO MOJE DRUGIE IMIE 00:08:39.74
44 57 PAWEŁ CUKROWSKI zŁOTORYJA   00:08:42.74
45 36 MATEUSZ SPYCHAŁA ZŁOTORYJA   00:08:44.41
46 42 IGOR WIDOMSKI ZŁOTORYJA   00:08:48.12
47 24 DOMINIK OLEŚ SZCZYTNICA   00:08:56.65
48 59 ADAM PURUL KOMPRACHCICE   00:09:05.96
49 26 ALEXANDER OLKO WĘGLINIEC UKS OLIMPIA WĘGLINIEC 00:09:16.71
50 34 JAKUB SOBOLEWSKI WĘGLINIEC UKS OLIMPIA WĘGLINIEC 00:09:23.92
51 7 RADOSŁAW GRZELCZAK GRYFOW SLASKI   00:09:47.10
52 64 KACPER WILCZYŃSKI ZŁOTORYJA   00:09:47.30
53 12 ADAM KIEJZA WĘGLINIEC UKS OLIMPIA WĘGLINIEC 00:10:11.89
54 43 KAMIL WINNICKI DUSZNIKI ZDRÓJ   00:10:22.45
55 65 ALEKSANDER WIĄCEK ZŁOTORYJA   00:10:26.62
56 55 KONRAD JÓŹWIAK ZŁOTORYJA OLAWS ZŁOTORYJA 00:10:41.16
57 32 KAJETAN RESPONDEK WOJNOWICE   00:11:10.17
58 5 PIOTR DYJA KATOWICE   00:11:22.93